Fotograf, kamerzysta na ślub i wesele Kielce | Zdjęcia ślubne Kielce Powrót na górę

Profesjonalna fotografia ślubna i filmy - CK STUDIO KIELCE

Jesteśmy zgraną, doświadczoną, młodą 4-osobową ekipą.
Cechuje nas kultura osobista, profesjonalizm i dążenie do perfekcji.
Systematycznie doskonalimy swoje umiejętności i poszerzamy wiedzę.
Nie boimy się wyzwań, sięgamy po nowatorskie rozwiązania.

Interesuje Państwa fotografia ślubna, plener ślubny, zdjęcia plenerowe w Kielcach, a może za granicą? Jesteśmy w stanie dojechać do każdego miasta w Polsce: Warszawa, Kraków, Łódź, Katowice, Kielce, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Szczecin. Zajmujemy się głównie wideofilmowaniem oraz fotografia ślubów, ale nie tylko – realizujemy również reklamy, filmy promocyjne.

Priorytetem dla nas jest spełnianie Państwa oczekiwań. Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy otwarci na potrzeby, życzenia i sugestie naszych klientów.

Plener ślubny nad morzem, wesele za granicą, ślub plenerowy, podziękowania dla rodziców. Podejmiemy każde zlecenie, nawet to najbardziej wymyślne, tylko po to by nagrać Wasz wymarzony film i uchwycić niepowtarzalne ujęcia na fotografiach!

Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem. Dzięki temu tworzymy niepowtarzalne, charakteryzujące się nietypowymi ujęciami filmy i zachwycające bogactwem i głębią kolorów fotografie. Przemawiają za nami setki zadowolonych klientów. Fotografia i filmowanie to nie tylko nasza praca, to także nasza pasja.


Zachęcamy do kontaktu oraz spotkania z nami osobiście.
Zespół, CK STUDIO. !!